Weby, které zaujmou

Zabývám se tvorbou webových stránek, které mají atraktivní design. Začneme tím, že zjistíme Vaše priority pro web pomocí dotazníku. Poté se domluvíme na grafickém vzhledu a funkčnosti stránek tak, aby jste byli spokojeni Vy i Vaši budoucí návštěvníci.

Poté přistoupíme k samotné tvorbě webové stránky, která bude fungovat na všech zařízeních. Bez ohledu na to, zda se jedná o e-shop sloužící k prodeji nebo blog, na který přidáváte příspěvky.

Se vším Vám pomohu, stačí se jen ozvat.

Reference

Kontakt

Tomáš Hudeček


hudecek.thomas@email.cz
Telefon:+420 778 401 692
Adresa:Ševcovská 373, Slavičín 763 21

Mám dotaz

Tvorba webu

Získejte moderní a funkční webové stránky, vytvořené podle aktuálních trendů. Přehlednost na všech zařízeních je mou prioritou. Využiji rozhraní WordPress, které preferuje více než třetina stránek na světě. Začneme formulářem a vytvořím unikátní design i obsah stránek pro vás.

Přejít na formulář

Grafické práce

Potřebujete nové logo, čerstvý design webu, nebo poutavý banner? Mám výborné grafiky, kteří promění vaše myšlenky v realitu. Od moderny po retro, podpoříme vás v každém kroku vašeho projektu.

Přejít na formulář

SEO optimalizace

Máte stránky, ale nejsou vidět nebo nefungují, tak jak by měly? Vytvořím analýzu stránek, upravím SEO, které již máte nebo vytvořím nové a provedu další změny, aby Váš web byl vidět. Postarám se případně i o reklamu na sociálních sítích a ve vyhledávačích.

Přejít na formulář